vigour

Wieszak na ręcznik kołek CLIVIA

Wieszak na ręcznik kołek CLIVIA
CLIVIADWKM
VIGOUR

Wieszak kołek umieszczony na ścianie tworzy dodatkową przestrzeń do przechowywania - ręczników, suszarek czy też szlafroków. Sprawdź także inne modele wieszaków z serii CLIVIA i dopasuj je do potrzeb.

Specyfikacja

  • Długość (mm): 30
  • Kształt: kołek
  • Sposób montażu: wiszący
  • Materiał: metal
  • Kolor: kolor chrom

W łazience jest miejsce na wszystko

Najmniejszy szczegół w aranżacji łazienki może mieć wpływ na jej funkcjonalność. Jest tak w przypadku wieszaka w formie kołka CLIVIA, dzięki któremu optymalnie zagospodarujesz wolną przestrzeń.

Nietypowa forma robi różnicę

Wieszak CLIVIA ma formę kołka - nieskomplikowany kształt wyznaczony przez łagodne kontury w stylowy sposób uzupełni modną łazienkę, służąc Ci na co dzień, ale także przyciągając wzrok gości. Uwagę zwraca również połyskujące wykończenie w odcieniu chromu, stanowiącego cechę charakterystyczną wszystkich akcesoriów z serii CLIVIA. Element ma 5,6 cm długości, więc z powodzeniem zmieścisz na nim parę ręczników, szlafroków albo odzież. Wieszak bez trudu utrzyma ich ciężar, dlatego nie musisz się martwić, że odpadnie, co może się zdarzyć w przypadku uchwytów przyklejanych lub mocowanych na przyssawkę. Szukasz użytecznych i designerskich dodatków do łazienki? W salonach Elements znajdziesz wiele ciekawych wieszaków, w tym także mniejszą wersję prezentowanego produktu.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa CLIVIADWKM