vigour

Wieszak na ręcznik dwuramienny CLIVIA

Wieszak na ręcznik dwuramienny CLIVIA
CLIVIADWR232
VIGOUR

Dzięki wieszakowi CLIVIA możesz wygodnie rozwiesić dwa ręczniki tak, by wyschły. Ten model ma ramiona długości 32 cm, jednak w ofercie znajdziesz też wariant 40,5-centymetrowy do wyboru.

Warianty do Wieszak na ręcznik dwuramienny CLIVIA

Specyfikacja

  • Długość (mm): 320
  • Kształt: dwuramienny
  • Sposób montażu: wiszący
  • Materiał: metal
  • Kolor: kolor chrom

Idealna symetria w łazience

Symetryczne ramiona wieszaka 2-ramiennego wprowadzają do aranżacji harmonię, jednocześnie czyniąc ją bardziej funkcjonalną. To wybór, który docenisz każdego dnia.

Ręczniki na wyciągnięcie ręki

2-ramienny wieszak na ręczniki to dodatek, który sprawdzi się zarówno w strefie kąpielowej, jak i w pobliżu umywalki. Na dwóch niezależnych, symetrycznie ułożonych drążkach o długości 32 cm z powodzeniem zmieścisz dwa ręczniki - dzięki temu, że każde z ramion jest ruchome, możesz wygodnie dopasowywać je do swoich potrzeb. Konstrukcja wieszaka sprzyja również szybszemu wysychaniu tekstyliów, które możesz na nim luźno rozłożyć. Ten funkcjonalny produkt z serii CLIVIA wykończono w metalicznym odcieniu chromu, przez co zyskał dekoracyjny charakter i bez trudu komponuje się z innymi elementami wyposażenia w tym samym kolorze. W salonach Elements znajdziesz ten model także w większym rozmiarze - wybierzesz tu także wszystkie pozostałe akcesoria z serii CLIVIA.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa CLIVIADWR232
Karta katalogowa CLIVIADWR2405