VIGOUR bierze udział w konkursie Dobry Design 2020

Opublikowano: 10.2019 W kategoriach:

Jak co roku w organizowanym przez magazyn “Dobrze Mieszkaj” konkursie “Dobry Design” wybrane zostaną najciekawsze projekty z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz.

Oceniać je będą architekci i projektanci, dając swoją rekomendacje wszystkim urządzającym własne mieszkanie lub dom.

W tym roku marka VIGOUR bierze udział w konkursie Dobry Design 2020 w kategorii “Przestrzeń łazienki”, do której zgłosiliśmy swoje trzy propozycje!

Wybierz jedną z serii naszych produktów i oddaj na nas swój głos. Pomóż nam znaleźć się w prestiżowym gronie zwycięzców! Głosowanie potrwa do 8 listopada 2019 roku.

Umywalki mineralne VIGOUR individual

Kolekcja umywalek mineralnych VIGOUR individual została stworzona przez zespół projektowy Michaela Steina współpracujący z marką VIGOUR od 2012 roku. Produkty zachwycają wyraźnie zarysowanym, filigranowym rantem i oryginalną bryłą.

Zagłosuj

 

 

Całościowa aranżacja łazienki z VIGOUR derby

Łazienka rodzinna, designerska, przystosowana do potrzeb osób starszych, niepełnosprawnych czy też do wymagań stawianych pomieszczeniom w budynkach użyteczności publicznej – kolekcja derby pozwoli zrealizować każdy z tych projektów.

Zagłosuj

 

 

Kolekcja umywalek mineralnych VIGOUR derby plus z uchwytami bocznymi

Umywalki mineralne z serii VIGOUR derby plus to przykład na to, że funkcjonalność i ergonomia może iść w parze z designem. Kolekcja została stworzona przez zespół projektowy Michaela Steina współpracujący z marką VIGOUR od 2012 roku.

Zagłosuj

 

 

Wyszukaj na stronie