Uchwyt wannowy CLIVIA

Uchwyt wannowy CLIVIA
CLIVIADUW
VIGOUR

Uchwyt wannowy to jeden z elementów wyposażenia łazienkowego z kolekcji CLIVIA - wraz z pozostałymi produktami serii tworzy efektowny wystrój otoczenia. Dzięki niemu zadbasz o swoją wygodę i bezpieczeństwo w czasie kąpieli.

Specyfikacja

  • Długość (mm): 250
  • Kolor: chrom
  • Kolor uchwytu: chrom
  • Kształt: owalny
  • Materiał nośnika: metal
  • Sposób montażu: wiszący

Nowoczesna i bezpieczna strefa kąpielowa

Wygodna strefa kąpielowa musi być w pełni bezpieczna, a elementem, który to zapewni, jest uchwyt wannowy CLIVIA. Postaw na komfort domowników i uzupełnij wystrój o funkcjonalny dodatek, a Twoja łazienka stanie się miejscem prawdziwego relaksu.

Wybierz użyteczny design

Uchwyt wannowy CLIVIA to propozycja dla osób, które chcą urządzić łazienkę w pełni funkcjonalną. Produkt przeznaczony jest do montażu naściennego przy wannie, gdzie ułatwia wstawanie i wychodzenie z niej, jednak równie dobrze możesz umieścić go np. w kabinie prysznicowej. Drążek mierzący 25 cm długości zapewni niezbędne podparcie dzieciom, osobom starszym lub mającym problemy z kręgosłupem, pozwalając im na zachowanie samodzielności. Uchwyt wannowy wyróżnia się też estetycznym wykonaniem, a wzornictwem oraz chromowanym wykończeniem nawiązuje do pozostałych akcesoriów z serii CLIVIA. Jego metaliczny połysk sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu, podkreślając jego elegancję. Odwiedź jedne z naszych salonów i przekonaj się sam!

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa CLIVIADUW