vigour

Uchwyt papieru z przykrywką CLIVIA

Uchwyt papieru z przykrywką CLIVIA
CLIVIADUPZP
VIGOUR

Uchwyt papier CLIVIA to niezbędny dodatek w toaletach i łazienkach. Ten model wyposażony jest w przykrywkę, choć w naszej ofercie znajdziesz też wersje rezerwowe i bez przykrywek.

Specyfikacja

  • Szerokość (mm): 125
  • Wysokość (mm): 80
  • Sposób montażu: wiszący
  • Kolor uchwytu: chrom
  • Materiał nośnika: metal
  • z przykrywką

Wyposażenie toalety w najmniejszym szczególe

Tak niepozorny detal, jak uchwyt na papier toaletowy CLIVIA, w znaczący sposób podnosi komfort użytkowania toalety na lepsze. Nieduży, lecz stylowy dodatek wkomponuje się w wystrój większości nowoczesnych łazienek.

Wygoda i minimalizm na pierwszym planie

Z uchwytem papieru CLIVIA możesz zapomnieć o przesuwającym się czy spadającym z szafki papierze. Produkt przeznaczony jest do montażu naściennego, a więc zawsze pozostaje stabilny i na swoim miejscu. Ponieważ możesz zamocować go na wygodnej dla siebie wysokości, zapewnia Ci wygodny dostęp do papieru w każdej chwili. Uchwyt wyróżnia się prostą konstrukcją oraz jednolitą kolorystyką - metaliczny odcień chromu doskonale wkomponuje się w nowoczesne aranżacje łazienek, korespondując z armaturą, uchwytami meblowymi i oprawami świetlnymi. Na uwagę zasługuje również przykrywka, dzięki której rolka papieru jest częściowo zamaskowana, a wnętrze zyskuje na estetyce. W salonach Elements znajdziesz również uchwyt bez pokrywy, uchwyt rezerwowy i inne akcesoria z serii CLIVIA.

Materiały dodatkowe

Części montażowe i zamienne
Rolka do uchwytu papieru CLIVIA
CLIVIADUPZPR
Karty katalogowe
Karta katalogowa CLIVIADUPZP