vigour

Uchwyt papieru bez przykrywki CLIVIA

Uchwyt papieru bez przykrywki CLIVIA
CLIVIADUPBP
VIGOUR

Urządzając łazienkę lub toaletę, koniecznie zaopatrz się w uchwyt papieru. Prezentowany model nie ma przykrywki, ale w naszym asortymencie znajdziesz też uchwyty z przykrywkami oraz wersje na rezerwowe rolki.

Specyfikacja

  • Szerokość (mm): 18
  • Wysokość (mm): 170
  • Sposób montażu: wiszący
  • Kolor uchwytu: chrom
  • Materiał nośnika: metal
  • bez przykrywki

Elegancja w najmniejszym detalu

Uchwyt na papier toaletowy z serii CLIVIA jest użytecznym dodatkiem idealnie pasującym do każdej łazienki oraz toalety. Prosta forma i uniwersalny wygląd uczynią przestrzeń funkcjonalną i estetyczną zarazem.

Niezbędny łazienkowy dodatek w dobrym stylu

Uchwyt papieru CLIVIA uczyni każde łazienkowe wnętrze bardziej funkcjonalnym. Zamocowany tuż przy toalecie zapewnia wygodny dostęp do papieru, a ponieważ został przystosowany do zawieszenia na ścianie, nie będzie się przewracał ani przesuwał. Uchwyt ma otwartą konstrukcję, dzięki czemu wymiana rolek papieru jest bardzo prosta i szybka. Jednak uwagę zwraca nie tylko praktyczny wymiar dodatku, ale również jego estetyka. Łagodny zaokrąglony kształt oraz chromowane wykończenie składają się na nowoczesny wygląd uchwytu, a także świetnie korespondują z chromowanymi detalami, takimi jak armatura czy okucia mebli. Uchwyt papieru CLIVIA stanowi jedne z elementów większej kolekcji akcesoriów łazienkowych i jest również dostępny w wersji z pokrywką. Odwiedź nasz salon i sprawdź, który model najlepiej sprawdzi się w aranżacji Twojej łazienki.

Materiały dodatkowe

Części montażowe i zamienne
Rolka do uchwytu papieru CLIVIA
CLIVIADUPZPR
Karty katalogowe
Karta katalogowa CLIVIADUPBP