DESKI DO MISEK WC I POKRYWY

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

DESKI DO MISEK WC I POKRYWY w liniach produktowych

Deski do misek WC i pokrywy

Nawet najnowocześniejsza, nowa muszla klozetowa nie będzie dobrze spełniała swojej funkcji, jeśli nie wyposażysz jej w wysokiej klasy akcesoria, takie jak deska sedesowa i pokrywa. Sprawdź naszą ofertę i znajdź wariant idealnie dobrany do wystroju Twojej łazienki i indywidualnych oczekiwań!

Deska sedesowa VIGOUR – praktycznie, estetycznie, higienicznie

Jakie cechy powinna posiadać odpowiednia deska sedesowa? Miska WC jest środowiskiem sprzyjającym rozwojowi bakterii, dlatego dopełniająca ją deska powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów, które łatwo utrzymać w nienagannej czystości. Dbając o zadowolenie naszych klientów, oferujemy wyłącznie wysokiej jakości, idealnie wyprofilowane deski wyróżniające się odpornością i łatwością w czyszczeniu.

Wolnoopadająca deska sedesowa idealna dla dzieci

Doskonałą alternatywą dla standardowych desek będą modele wolnoopadające. Przemyślane rozwiązanie docenią szczególnie rodzice małych dzieci, które już nigdy więcej nie przytrzasną sobie palców podczas samodzielnego korzystania z toalety. 

Deska sedesowa: na co zwrócić uwagę?

Tego, jak ważna jest wygodna deska sedesowa, nie musimy chyba tłumaczyć. To od niej zależy komfort podczas korzystania z toalety. Plastikowe, niestabilne deski niszczą się bardzo szybko, ulegają także przebarwieniom i wymagają częstej wymiany. Zarówno klapa sedesowa, jak i deska powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów i umożliwiać bezproblemowe utrzymanie toalety w czystości. Deska sedesowa wolnoopadająca to z kolei wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla zapominalskich – specjalne zawiasy do deski wolnoopadającej ułatwiają opuszczanie klapy.

Uchwyty do deski sedesowej – postaw na jakość

Dostępne w naszej ofercie uchwyty do deski sedesowej to sprawdzone, niezawodne rozwiązania, idealne do codziennej eksploatacji. Bogaty asortyment pozwala na dopasowanie uchwytów do każdego modelu deski sedesowej. Wybierz wysoką jakość w atrakcyjnej cenie! Stale powiększamy naszą ofertę, by zapewnić klientom możliwość wyboru rozwiązania idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Zawiasy do deski sedesowej: jakie wybrać?

Wbrew pozorom zawiasy do deski sedesowej mają duże znaczenie, bowiem to one zapewniają stabilność całej konstrukcji. Dobrze dopasowany zawias do deski sedesowej umożliwia bezproblemowe codzienne użytkowanie toalety. W naszej ofercie znajdziesz zawiasy stalowe do różnych modeli desek sedesowych, w tym również zawiasy do deski sedesowej wolnoopadającej.

Zawiasy wolnoopadające – wybierz najwygodniejsze rozwiązanie

Zawias do deski wolnoopadającej to sposób na bezproblemowe opuszczanie deski. Jeśli obawiasz się, że klapa ulegnie uszkodzeniu, zainwestuj w zawiasy wolnoopadające. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór, dzięki czemu bez problemu dopasujesz zawiasy do posiadanej deski sedesowej. Zainwestuj w komfort wszystkich domowników – deski wolnoopadające są o wiele wygodniejsze w codziennym użytkowaniu. Rekomendujemy także zakup całej ceramiki sanitarnej: w ten sposób zaaranżujesz przestrzeń użytkową w łazience w modny i stylowy sposób.