Szklanka wisząca CLIVIA

Szklanka wisząca CLIVIA
CLIVIADUSW
VIGOUR

Wybierając uchwyt ze szklanką CLIVIA, możesz wyposażyć swoją strefę umywalkową w funkcjonalny sposób i zyskać możliwość wygodniejszego przechowywania szczoteczek i pasty do zębów. Sprawdź też inne akcesoria CLIVIA.

Specyfikacja

  • Kolor: chrom
  • Kolor uchwytu: chrom
  • Materiał nośnika: metal
  • Sposób montażu: wiszący
  • Szerokość (mm): 75
  • Wysokość (mm): 105

Funkcjonale wyposażenie strefy umywalkowej

Uchwyt ze szklanką to idealny zestaw do dużej i małej łazienki, w której zależy Ci na porządku oraz wygodzie. Oszczędny projekt pasuje do wielu wnętrz i z pewnością przypadnie do gustu minimalistom.

Nowoczesny duet szkła i chromu

Prostota, jaką inspirowany jest uchwyt ze szklanką z serii CLIVIA, to w aranżacji łazienki nieprzemijający trend. Subtelne kształty wyznaczone przez zaokrąglone linie łagodzą wystrój i doskonale komponują się z obłym kształtem baterii, uchwytów meblowych czy lustra. Na uwagę zasługuje metaliczny kolor uchwytu zestawiony z transparentnym szkłem, które posłużyło do wykonania szklanki - to ponadczasowe połączenie sprawdzi się zarówno w domowych, jak i hotelowych wnętrzach. Produkt przeznaczony jest do montażu naściennego, co pozwala uniknąć niepotrzebnego zastawiania blatu łazienkowego, ułatwia jego czyszczenie, a także zapobiega przypadkowemu stłuczeniu pojemnika. Teraz szczoteczki do zębów czy pasta będą miały zawsze swoje stałe miejsce, a w aranżacji łazienki zapanuje porządek.

Materiały dodatkowe

Części montażowe i zamienne
Karty katalogowe
Karta katalogowa CLIVIADUSW