vigour

Stojak na papier, chusteczki i szczotkę WC INDIVIDUAL

Stojak na papier, chusteczki i szczotkę WC INDIVIDUAL
INDDSWC4
VIGOUR

Stojak INDIVIDUAL zastąpi kilka akcesoriów łazienkowych - szczotkę WC, pojemnik na chusteczki, uchwyt na papier i na rezerwowe rolki. Łatwo wkomponujesz go w łazienkę urządzoną elementami wyposażenia z kolekcji INDIVIDUAL.

Specyfikacja

  • Szerokość (mm): 380
  • Wysokość (mm): 715
  • Sposób montażu: stawiany
  • Materiał: metal
  • Kolor: kolor chrom

Rozwiązania 4 w 1 do łazienek

Zależy Ci na tym, by Twoja łazienka była nie tylko pięknie wykończona, ale też cechowała się doskonałymi właściwościami użytkowymi? Wybierz więc prezentowany stojak INDIVIDUAL. Łączy on w sobie funkcjonalność szczotki WC, uchwytu na papier toaletowy, rezerwy na zapasowe rolki oraz pojemnika do przechowywania chusteczek. Dzięki temu nie musisz kupować każdego akcesorium z osobna, co pozwoli na zaoszczędzenie miejsca i pieniędzy.

Klasyczna elegancja

Prezentowany stojak INDIVIDUAL cechuje wysoka estetyka - bardzo proste kształty i brak jakichkolwiek ozdób dodają mu elegancji, zaś o łatwe dopasowanie do otoczenia dba odcień chromu, który świetnie łączy się z metalicznymi elementami łazienki. Wysokość produktu to 715 mm, zaś jego szerokość wynosi 380 mm - zmieści się więc nawet w niewielkiej toalecie.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa INDDSWC4
Rysunki techniczne
Rysunek techniczny INDDSWC4_schemat