Marka VIGOUR – nagradzana przez profesjonalistów

Opublikowano: 02.2017 W kategoriach: ,

Wyjątkowa marka VIGOUR

Seria white jest doceniana na arenie międzynarodowej przez wysokiej klasy specjalistów. VIGOUR white został nagrodzony w konkursach:

GERMAN BRAND AWARD 2018 WINNER – Dwie kategorie, jeden zwycięzca: VIGOUR wygrywa German Brand Award w kategoriach „Heating & Bathroom” oraz „Product Brand of the Year”. Jury złożone z ekspertów przyznało VIGOUR pierwszą nagrodę („Winner”) w kategorii „Heating & Bathroom” oraz specjalne wyróżnienie („Special Mention”) w kategorii „Product Brand of the Year”.

 

„Łazienka – Wybór Roku 2018” – Opływy liniowe i ścienne VIGOUR INDIVIDUAL zdobyły wyróżnienie w kategorii instalacji łazienkowych!

Good design – Nagroda ta jest wyrazem międzynarodowego uznania dla nowatorskich rozwiązań w zakresie projektowania wyrobów przemysłowych. Konkurs Good Design Award organizowany jest przez Chicago Athenaeum – Muzeum Architektury i Wzornictwa, jedną z najbardziej prestiżowych instytucji kulturalnych i jedynym w USA Muzeum Architektury i Projektowania, które współpracuje z Europejskim Centrum Architektury, Sztuki, Designu i Urbanistyki. Każdego roku grupa ekspertów z całego świata ocenia formę, materiały i funkcjonalność 500 projektów z ponad 48 krajów i nagradza najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie projektowania i estetyki.

German Design Award Special 2017 – Organizator konkursu – Niemiecka Rada Wzornictwa już od 1953 roku na wiele sposobów wspiera i promuje kompetencję projektową przedsiębiorców.  W ramach konkursu German Design Award nagradzane są innowacyjne produkty oraz nowatorskie rozwiązania z zakresu wizualizacji, które mają przełomowe znaczenie dla rozwoju sztuki użytkowej na rynku międzynarodowym.

Plus X Award – jest jedną z największych na świecie nagród związanych z innowacyjnymi produktami w obszarze technologii, sportu i stylu życia. Wyróżniane są produkty o innowacyjnej technologii, wyjątkowym designie i inteligentnych, prostych rozwiązaniach. Niezależne jury składające się z dziennikarzy branżowych i osobistości wybiera nagrody w czterech kategoriach: „Wysoka jakość”, „Projekt”, „Łatwość obsługi” i „Funkcjonalność”.

DOBRY DESIGN 2017 – Wyróżnienie w kategorii Przestrzeń Łazienki dla wanny owalnej wolnostojącej VIGOUR white. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Publikator. O prestiżu konkursu świadczy siła jury – ponad 130 architektów i projektantów wnętrz z całej Polski. Wyróżniane są produkty o  najciekawszym designie z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz.

Wybór Roku 2017 – Nagroda w kategorii “Całościowa Aranżacja Łazienki”. W składzie Jury zasiadają reprezentanci magazynu Łazienka, salonów łazienek, , architektów, projektantów oraz organizacji związanych z branżą. Wyróżnione przez nich produkty śmiało można uznać za najlepsze na naszym rynku, pod względem jakości oraz wzornictwa. To wyznacznik dla konsumenta, że wyróżniony produkt jest szczególnie wart uwagi a jego producent jest godny polecenia.
Przyznanie tych nagród marce VIGOUR  potwierdza jej jakość i wyjątkowość produktów!

 

 

 

 

Wyszukaj na stronie