vigour

Ruszt odpływu ściennego INDIVIDUAL stal polerowana

Ruszt odpływu ściennego INDIVIDUAL stal polerowana
INDOSRSP
VIGOUR

Z prezentowanym rusztem oraz dopasowanym do niego odpływem ściennym z naszej oferty stworzysz odwodnienie skutecznie usuwające wodę spod prysznica. W serii INDIVIDUAL znajdziesz kilka kolorów do wyboru - tutaj stal polerowaną.

Specyfikacja

  • Szerokość (mm): 162
  • Materiał: stal szlachetna
  • Kolor: kolor stalowy

Praktyczne rozwiązanie do kabiny walk-in

Zależy Ci na tym, by Twoja strefa prysznicowa była piękna, nowoczesna i funkcjonalna zarazem? Postaw zatem na kabinę walk-in! Taką konstrukcję mocuje się na posadzce, więc wymaga ona lepszego systemu odprowadzania wody niż zwykły odpływ. To zadanie może spełniać odpływ ścienny, którego jednym z elementów jest prezentowany ruszt INDIVIDUAL. Jego wymiaru to 162 x 111 mm, więc nie zajmuje wiele miejsca i nie rzuca się w oczy. Jednocześnie jednak dodaje otoczeniu elegancji. Element podtynkowy należy dokupić osobno.

Łazienka na wysoki połysk

Jeśli chcesz, by Twoja łazienka wyróżniała się połyskiem, ten model rusztu ściennego jest właśnie dla Ciebie! Wykonanie ze stali polerowanej sprawia, że produkt doskonale komponuje się z metaliczną armaturą i akcesoriami łazienkowymi. Możesz więc zadbać o spójny wystrój łazienki bez wysiłku!

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa INDOSRSP
Rysunki techniczne
Rysunek techniczny INDOSRSP_schemat