vigour

Rączka natryskowa jednostrumieniowa INDVIDUAL 3.0

Rączka natryskowa jednostrumieniowa INDVIDUAL 3.0
DERBYBRN1S
VIGOUR

Dzięki rączce natryskowej INDVIDUAL 3.0 zadbasz o funkcjonalność swojej strefy prysznicowej. Dobierz także pozostałą armaturę z tej kolekcji, by wszystkie elementy były ze sobą odpowiednio sparowane, a przez to piękne i funkcjonalne.

Specyfikacja

  • Ilość strumieni: 1
  • Przepływ: 18,8 L/min/3bar
  • Materiał: tworzywo
  • kolor chrom

Wyższy komfort codziennych kąpieli pod prysznicem>/h2>

Strefa prysznicowa jest miejscem, w którym nie tylko dba się o higienę, ale również można się zrelaksować. Jest to łatwiejsze, jeśli zadba się o efektowny wystrój otoczenia. Łatwiej to osiągniesz, decydując się na prezentowaną rączkę natryskową INDVIDUAL 3.0. Słuchawka zapewni Ci wysoki komfort kąpieli, ale też wpłynie na aranżację Twojego wnętrza.

Elegancja zaklęta w prostocie

Prezentowana rączka natryskowa INDVIDUAL 3.0 to bardzo prosty, wręcz ascetyczny model, jednak o bardzo eleganckim wyrazie. Zadbano tu o doskonałą formę i uniwersalne zastosowanie, czego dowodem jest barwa chromu idealnie wpisująca się we wszystkie trendy łazienkowe. Słuchawka ma długość 245 mm, zaś jej wylew średnicę równą 118 mm. Produkt oferuje jeden rodzaj strumienia wody, co pozwala na łatwiejsze korzystanie z niego na co dzień.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa DERBYBRN1S
Rysunki techniczne
Rysunek techniczny DERBYBRN1S_schemat