vigour

Półka szklana CLIVIA

Półka szklana CLIVIA
CLIVIADPSU50
VIGOUR

Półka szklana CLIVIA to elegancki i bardzo praktyczny dodatek do każdej łazienki, tworzący dodatkową przestrzeń do przechowywania - dostępna jest także większa wersja półki. Najlepiej zaprezentuje się z pozostałym wyposażeniem z serii CLIVIA.

Specyfikacja

  • Szerokość (mm): 500
  • Kształt: owalny
  • Sposób montażu: wiszący
  • Materiał: szkło

Funkcjonalna i piękna łazienka - to możliwe!

Aby łazienka była estetyczna oraz praktycznie urządzona, trzeba zadbać o detale. Jednym z nich jest szklana półka z serii CLIVIA, dzięki której zyskasz dodatkową przestrzeń do przechowywania w dowolnym miejscu we wnętrzu.

Funkcjonalne wykończenie modnej łazienki

Ostatni krok w urządzaniu łazienki to dobór dodatków. Jednym z najbardziej funkcjonalnych detali jest półka CLIVIA, którą możesz zawiesić tam, gdzie potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania kosmetyków czy przyborów toaletowych. Równie dobrze, jak pod lustrem, sprawdzi się obok niego lub w strefie kąpielowej. Łagodnie zaokrąglona półka o długości 50 cm wykonana została z transparentnego, prostego w czyszczeniu szkła i osadzona na chromowanych wspornikach. Całość doskonale współgra zarówno z połyskującą, metaliczną armaturą czy okuciami, jak i z pozostałymi szklanymi akcesoriami. Na tak długiej podstawce pomieścisz wiele używanych na co dzień przedmiotów, a odpowiednią wytrzymałość zapewnią jej solidne elementy montażowe. Odwiedź jeden z naszych salonów i sprawdź asortyment pozostałych akcesoriów z kolekcji CLIVIA.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa CLIVIADPSU50