vigour

Pisuar CLIVIA

Pisuar CLIVIA
CLIVIACPIT
VIGOUR

Decydując się na pisuar CLIVIA, rozważ także dobranie do niego miski wc, umywalki, bidetu oraz armatury z tej samej kolekcji. Dzięki temu bez trudu stworzysz aranżację, która będzie w pełni spójna i elegancka.

Warianty do Pisuar CLIVIA

Specyfikacja

  • Długość (mm): 580
  • Szerokość (mm): 360
  • Wysokość (mm): 330
  • ścienny
  • Materiał: ceramika
  • dopływ zakryty

Doskonała funkcjonalność w Twojej łazience

Łazienka na miarę XXI wieku powinna być na równi funkcjonalna oraz efektownie wykończona. Jeśli szukasz wyposażenia, które będzie spełniało oba warunki, koniecznie zwróć uwagę na prezentowany pisuar CLIVIA. Produkt ma dopływ z tyłu, lecz dostępny jest także wariant z dopływem górnym. Jego wymiary to 330 x 580 mm. Zestaw spłukujący do tego produktu należy dokupić osobno.

Siła klasycznego wzornictwa

Zależy Ci na spójnym i efektownym wystroju łazienki? Decydując się na ceramikę sanitarną z serii CLIVIA osiągniesz go bardzo łatwo. Prezentowany pisuar pasuje do umywalek, misek wc i bidetów z tej kolekcji - wyróżniają go delikatne linie, klasyczne wzornictwo oraz biała barwa. Co więcej, cechy te są uniwersalne, mogą się zatem stać częścią wystroju tak tradycyjnego, jak i nowoczesnego.

Pisuar CLIVIA - zadbaj o maksymalny komfort w swojej łazience Wyposażenie łazienki w pisuar CLIVIA zwiększy jej funkcjonalność i poprawi Twój codzienny komfort. Produkt jest ponadto bardzo elegancki. Sprawdź sam! Bidet wiszący DERBY z/o z/p biały kryte moco

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa CLIVIACPIT
Karta katalogowa CLIVIACPIG
Rysunki techniczne
Rysunek techniczny CLIVIACPIT_schemat
Rysunek techniczny CLIVIACPIG_schemat