Misją VIGOUR jest Twoja wymarzona Łazienka

Taka, która idealnie pasuje do każdego stylu życia. VIGOUR to wyjątkowa różnorodność rozwiązań dla każdej łazienki. Zamiłowanie do szczegółów, kreatywność i pasja, niesłabnące zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie. Tak powstają wysokiej jakości produkty VIGOUR, które nadadzą konkretny kształt marzeniom.

Funkcjonalność i estetyczny design

Począwszy od A jak armatura a skończywszy na W jak wellness VIGOUR oferuje wszystko, aby poczuć się dobrze w łazience. VIGOUR to najwyższa jakość zarówno w prywatnych czterech kątach, jak i w budynkach użyteczności publicznej.

Aranżacja każdej łazienki zgodnie z wyobrażeniami

Niezależnie od rozmiarów pomieszczenia, indywidualnych upodobań oraz budżetu. Za każdym produktem kryje się nie tylko zaawansowana myśl techniczna inżynierów, ale także kompetencja zespołu projektantów, tworzących te produkty wyłącznie dla Ciebie.

white, cosima, derby, clivia, individual i one

To sześć linii i sześć różnych stylów. Jednak ich design jest na tyle zbliżony, że można je dowolnie łączyć i nadal będą tworzyły stylistycznie dopasowaną całość.
Dowiedz się więcej o seriach VIGOUR (więcej > )

VIGOUR to niezawodny partner

VIGOUR oferuje architektom i projektantom wnętrz wygodę i bezpieczeństwo projektowania oraz proponuje kompletne rozwiązania. Jest też niezawodnym partnerem instalatorów, dając im do dyspozycji szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które sprostają wymaganiom każdego inwestora.

Bez obaw na długie lata

Dzięki 5-letniej gwarancji i 10-letniej gwarantowanej dostępności części wszystkie serie można bez obaw projektować na długie lata użytkowania.

FILMY

 

 

 

 

 

Produkty VIGOUR nie są sprzedawane przez Internet. Można je kupić tylko w wyznaczonych hurtowniach instalacyjnych i punktach kompleksowej sprzedaży wyposażenia łazienek, których inspirujące aranżacje pozwolą na bliższe zapoznanie się z produktem. 

Zobacz lokalizacje salonów >

Wyszukaj na stronie