vigour

Mydelniczka wisząca CLIVIA

Mydelniczka wisząca CLIVIA
CLIVIADUM
VIGOUR

Jednym z niezbędnych akcesoriów łazienkowych jest mydelniczka. Warto dobrać ją tak, by pasowała do pozostałych akcesoriów. Dlatego też sięgnij po wyposażenie z serii CLIVIA i zadbaj o harmonię swojego otoczenia.

Specyfikacja

  • Szerokość (mm): 110
  • Wysokość (mm): 55
  • Kształt: owalny
  • Sposób montażu: wiszący
  • Kolor uchwytu: chrom
  • Materiał kubka: szkło

Łazienka dobrze zagospodarowana

O codziennej wygodzie korzystania z łazienki decydują szczegóły. W dobrze urządzonym wnętrzu nie może więc zabraknąć wiszącej mydelniczki. Z modelem z serii CLIVIA mydło będziesz miał zawsze na wyciągnięcie ręki.

Detale w służbie codzienności

Przy umywalce, przy wannie lub w kabinie prysznicowej - wiszącą mydelniczkę CLIVIA możesz zamontować w każdym z tych miejsc. To najlepsze rozwiązanie, jeśli mydło w kostce chcesz mieć zawsze na wyciągnięcie ręki. Odkładając je na przeznaczoną do tego podstawkę, unikniesz też jego ciągłego ześlizgiwania się z półki czy umywalki, a łazienkowe powierzchnie będą prostsze w czyszczeniu. Tym samym Twoja przestrzeń stanie się uporządkowana i estetyczna. Okrągła mydelniczka CLIVIA składa się ze szklanej podstawki oraz podtrzymującego ją, chromowanego uchwytu. Takie zestawienie bez trudu wkomponujesz w przestrzeń, w której dominuje chromowana armatura oraz inne szklane dodatki. Opływowa, prosta forma akcesorium doskonale uzupełni pozostałe dodatki z kolekcji CLIVIA - odwiedź jeden z naszych salonów i poznaj je wszystkie!

Materiały dodatkowe

Części montażowe i zamienne
Mydelniczka CLIVIA, szkło
CLIVIADUMZS
Karty katalogowe
Karta katalogowa CLIVIADUM