vigour

Dozownik mydła wiszący CLIVIA

Dozownik mydła wiszący CLIVIA
CLIVIADDMW
VIGOUR

Wybierz dozownik mydła CLIVIA, by zadbać o najwyższą funkcjonalność swojej łazienki. Produkt uzupełnia armaturę i ceramikę sanitarną z tej samej kolekcji, więc dzięki niemu stworzysz spójny wystrój otoczenia.

Specyfikacja

  • Kształt: owalny
  • Sposób montażu: wiszący
  • Kolor uchwytu: chrom
  • Kolor pompki: chrom
  • Materiał kubka: szkło

Nowoczesna łazienka w najmniejszych detalach

Chrom i szkło - to materiały, których nie może zabraknąć w nowoczesnym łazienkowym wnętrzu. Wykonany z nich dozownik mydła CLIVIA perfekcyjnie wkomponuje się w estetycznie urządzoną przestrzeń, dopełniając ją o praktyczny detal.

Elegancja i wygoda w jednym

Dozownik mydła CLIVIA jest praktycznym akcesorium, które sprawdzi się zarówno w małej, jak i dużej łazience. Dzięki niemu wygodnie zaaranżujesz przestrzeń w strefie umywalkowej, zapewniając sobie prosty dostęp do mydła w każdej chwili. Pozwala na to naścienny montaż akcesorium - możesz więc zapomnieć o mydle w kostce brudzącym rant umywalki czy ześlizgującym się z niej. Funkcjonalna pompka ułatwi Ci natomiast precyzyjne dozowanie środka czystości. Dozownik CLIVIA powstał z połączenia solidnych, a zarazem eleganckich materiałów, takich jak chrom oraz krystaliczne szkło. Uwagę zwraca również opływowy kształt produktu, którego zaokrąglone linie złagodzą geometryczny kształt umywalki. Szukasz również innych akcesoriów łazienkowych? W salonach Elements znajdziesz także pozostałe elementy z serii CLIVIA.

Materiały dodatkowe

Części montażowe i zamienne
Pomka dozownika mydła wiszącego CLIVIA
CLIVIADDZP
Pojemnik dozownika mydła wiszącego CLIVIA, szkło
CLIVIADDZD
Karty katalogowe
Karta katalogowa CLIVIADDMW