vigour

Vigour otrzymuje nagrodę GERMAN BRAND AWARD 2018

 

german brand award 2018

Vigour otrzymuje nagrodę GERMAN BRAND AWARD 2018

Dwie kategorie, jeden zwycięzca: VIGOUR wygrywa German Brand Award w kategoriach „Heating & Bathroom” oraz „Product Brand of the Year”. Jury złożone z ekspertów przyznało VIGOUR pierwszą nagrodę („Winner”) w kategorii „Heating & Bathroom” oraz specjalne wyróżnienie („Special Mention”) w kategorii „Product Brand of the Year”.

Prezes VIGOUR Alexander Gelsdorf wyraził z tego powodu wielką radość: „Postrzegamy te wyróżnienia jako potwierdzenie naszego konsekwentnie realizowanego podejścia, by prowadzić sprzedaż tylko poprzez koncesjonowanych i wykwalifikowanych  instalatorów oraz handel hurtowy. Ponadto wyróżnienia te motywują nas, aby również w przyszłości dostarczać instalatorom właściwe produkty, dzięki którym będą mogli spełniać wszystkie życzenia klientów końcowych w zakresie urządzenia łazienek”.

Nagroda dla wyjątkowych marek

Organizator konkursu określa German Brand Award jako nagrodę „skutecznego budowania świadomości marki w Niemczech. Odkrywa, prezentuje i wyróżnia    jednorazowe  marki oraz osoby odpowiedzialne – przynosi korzyści nie tylko zwycięzcom, lecz całej branży”. Nagroda ta jest przyznawana przez German Brand Institute oraz Rat für Formgebung, fundację na rzecz designu powołaną w roku 1953 przez niemiecki Bundestag. Fundatorem jest Bundesverband der Deutschen Industrie (Federalne Stowarzyszenie Niemieckiego Przemysłu). W konkursie mogą brać udział tylko te marki, które zostały nominowane przez German Brand Institute.

Design i najwyższa jakość produktu

W przypadku nominacji i wyróżnienia dla VIGOUR nacisk położono przede wszystkim na relacje biznesowe z instalatorami wod-kan. W ocenie Gelsdorfa, „produkty marki VIGOUR nie są dostępne w cenach dumpingowych w Internecie bądź w markecie budowlanym, przez co VIGOUR chroni pracowników branży przed niepotrzebnymi dyskusjami o cenach, zapewnia sobie marżę, a dzięki pięcioletniej rękojmi i dziesięcioletniej gwarancji dostępności daje klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. VIGOUR oferuje urządzenia sanitarne instalatorom wod-kan i jest w tej branży partnerem biznesowym profesjonalistów. Design wyróżniony wieloma nagrodami idzie w parze z najwyższą jakością produktów”.