COSIMA – Klasyczna elegancja i nowoczesność

Ceramika COSIMA

Niezależnie od tego, jaki styl wnętrza preferujesz, ceramika COSIMA delikatnie dopasowuje się do każdego otoczenia. Jej klasyczna elegancja, nowoczesność i jakość wykonania tworzą harmonijne połączenie. Dzięki temu linia COSIMA stwarza w Twojej łazience zakątek spokoju bez zbędnych ozdobników.

Armatura COSIMA

Trzymać w  dłoniach ponadczasową sztukę? Z armaturą COSIMA to żaden problem. Gładkie krawędzie sprawiają, że każde dotknięcie staje się wyjątkowym doznaniem. Miękkie formy i chłodny materiał przyjemnie wpasowują się w nasze dłonie.

Akcesoria COSIMA

Akcesoria COSIMA to trwałe piękno i ponadczasowość. Ich lekka i przejrzysta forma nie traci na atrakcyjności nawet po latach użytkowania. Połączenie wysokiej jakości materiałów zapewnia stałe nawiązanie do nowoczesności. Takie dozowniki do mydła, uchwyty do ręczników czy szklane mydelniczki nigdy nie wyjdą z mody.

Grzejniki łazienkowe COSIMA

W zasięgu ręki! Wszystkie grzejniki łazienkowe VIGOUR umożliwiają suszenie ręczników kąpielowych. Linia COSIMA w tym względzie jest szczególnie funkcjonalna: jej forma pozwala, aby ręcznik był swobodnie dostępny.

Odpływy liniowe

Zastosowanie odpływu liniowego COSIMA umożliwia odprowadzenie wody nie tylko z przestrzeni prysznica, lecz również z powierzchni łazienki lub toalety. Dzięki temu staje się ona obszerniejsza i bardziej komfortowa. Jednolicie zaprojektowana posadzka powiększa optycznie przestrzeń łazienki.


WHITE – MINIMALIZM I FUNKCJONALNOŚĆ

Ceramika WHITE

Seria WHITE odzwierciedla jeden z najbardziej aktualnych trendów w projektowaniu łazienek – soft puryzm. Doskonale wyprofilowane zaokrąglenia, przejścia i łuki łagodne, śnieżnobiała i gładka powierzchnia oraz geometryczna struktura dają poczucie pewności i solidności produktu.

Armatura WHITE

Armatura WHITE to rozkosz dla zmysłów. W połączeniu z ceramiką z tej samej serii tworzy harmonijną całość. Armatura wannowa i natynkowa występuje także w wariancie montowanym bezpośrednio do ściany z ukrytymi mocowaniami. Ułatwia to nie tylko czyszczenie, lecz także nadaje nowoczesny charakter naszej łazience.

Wanny i brodziki WHITE

Czysty relaks! W komfortowych wannach serii WHITE każdy może z  łatwością zapomnieć o trudach dnia codziennego. Organiczne kształty wnętrza wanny zapewniają ciału wygodę. Dotyczy to także wolnostojących wanien z wysokiej jakości odlewów mineralnych.
Zmysłowe przeżycia zapewniają także brodziki WHITE. Dzięki szerokiemu wyborowi kształtów i wielkości wielbiciele kąpieli natryskowych mogą w łatwy sposób zrealizować swoje indywidualne wyobrażenia o wymarzonym prysznicu.

Akcesoria WHITE

Często to „drobiazgi“ nadają przestrzeni charakteru. Łazienek dotyczy to szczególnie. Akcesoria z serii WHITE uzupełniają całościowy obraz łazienki i nadają jej ostatecznego szlifu. Najczęściej najlepsze rozwiązanie jest najprostsze, jak na przykład wieszak hak – pierścień do ręczników. Wysoką jakość akcesoriów WHITE odzwierciedla między innymi materiał, z jakiego są wykonane. Tam, gdzie często stosowanym materiałem jest szkło VIGOUR stawia na wysokiej jakości, długowieczną ceramikę.

Meble WHITE – dedykowane serii Vigour

Meble łazienkowe to bardzo istotny element aranżacji każdej łazienki. Stanowią dopełnienie wystroju i podkreślają jej ostateczny charakter. Meble do łazienki WHITE łączą estetykę z funkcjonalnością.
Meble WHITE przeznaczone są dla osób, które cenią sobie w łazience komfort, elegancję oraz nowoczesny styl. Oferta zawiera trzy serie mebli łazienkowych: WHITE Design, WHITE Classic oraz WHITE Style. Staranność wykonania, dbałość o każdy szczegół oraz wykorzystanie materiałów najwyższej jakości gwarantuje trwałość i niezawodność na lata.
Seria WHITE została stworzona z myślą o marce Vigour. Razem tworzą naprawdę zgraną parę. Kompozycja produktów łazienkowych Vigour z meblami WHITE zadowoli nawet najbardziej wymagających.
Meble łazienkowe WHITE dostępne są w każdym Salonie Elements.  Zobacz mapę lokalizacji >

Zobacz katalog mebli WHITE

CLIVIA – TRIUMF FUNKCJONALNOŚCI

Ceramika CLIVIA

Maksymalna funkcjonalność w połączeniu z ujmującą formą. Umywalki charakteryzują się dużymi nieckami i powierzchniami odkładczymi . Miski ustępowe dostępne w tradycyjnej wersji lejowej lub bezkołnierzowej, jako model stojący lub wiszący. Program CLIVIA obejmuje ponadto pisuary cieszące się rosnącą popularnością zwłaszcza w przypadku łazienek gościnnych i rodzinnych.

Armatura CLIVIA

Wzorcowy przykład udanego mariażu komfortu obsługi i solidnego wykonania. Nawet dysponując mniejszym budżetem, możesz pozwolić sobie na wysokiej jakości wyposażenie, które oprze się najbardziej wymagającym spojrzeniom. Solidne, cylindryczne kształty baterii umywalkowych, prysznicowych i wannowych są ponadczasowe. Nawet po latach ich estetyka nie straci na jakości.

Grzejniki CLIVIA

Proste i przejrzyście zaprojektowane rurki poziome grzejników łazienkowych CLIVIA zostały nowocześnie i praktycznie podzielone – w 2-, 4-, oraz 6-elementowe grupy. Ułatwia to rozwieszanie i zdejmowanie ręczników kąpielowych.

Wyszukaj na stronie